משה מזרחי - מורה למתמטיקה ומאמן אישי לנוער ולבוגרים

משה מזרחי

מאמן ומורה פרטי

גם לכם יש ילד מדהים שלא מצליח לעמוד בקצב ?

 

מתוך נסיון של שנים בחינוך ואימון בני נוער, משה עומד על כך כי בכל ילד טמונה האפשרות להצליח. המערכת קשה, לפעמים דורסנית לחלק מהילדים וקיים צורך אמיתי לתשומת לב אישית והוראה נכונה.

בגישה סובלנית וחיובית של "חנוך לנער על פי דרכו" יוצאים יחד לדרך חדשה ומשיגים את מה שנראה קודם כ"בלתי אפשרי".

צעד אחר צעד גורמים לשינוי אמיתי - כשהתוצאות מדברות בעד עצמן.

 

לא כל מורה הוא גם מורה דרך. השילוב המנצח של הוראה פרטנית במתמטיקה, טכניקות אימון ייחודיות וגישה נכונה הוא המתכון הנכון להצלחה האמיתית של ילדכם.

 

משה גר בגבעתיים, נשוי לגל ואב לשתי בנות מקסימות, ליבי ומיכל. משה בוגר הפקולטה לטכנולוגיה במחלקה להנדסת חשמל ומחשבים שבאוניברסיטת בן גוריון. משה התחיל את דרכו כמהנדס אלקטרוניקה ומנהל פרויקטים בחברות הייטק מובילות וכבר אז, בכל אחד מתפקידי הניהול שהיו לו, נישת ההדרכה הייתה זו שסיפקה את התשוקה החזקה ביותר ואת הברק בעיניים.

 

משנת 2001 התמקצע באימון (coaching) וצבר נסיון רב כאחד החלוצים בתחום. במקביל סיים בהצטיינות לימודי הוראה של משרד החינוך תוך כדי שהוא סולל לעצמו את המסלול הטבעי והברור לקריירה שניה.

 

כיום משה עוסק כל כולו בחינוך: את סדר היום הוא פותח כמורה ברשת "אורט" ומלמד מתמטיקה בבית הספר אורט גבעתיים, המצטיין בהישגים ובערכים. אחרי הצהרים משה ממשיך בעשייה החינוכית כמורה פרטי וכמאמן אישי לנוער.

כל פגישת אימון ושיעור פרטי מוגשים במקצועיות, מקצוענות, מסירות, תשוקה ואהבה אמיתית לעשייה. התודות והמשובים המרגשים שמשה מקבל הם הדלק היום יומי שממלא אותו כל פעם מחדש.

 

הגישה המנצחת וההכלה הרחבה שמביא אתו הניסיון של משה יוצרות ערך מוסף ייחודי, מפיקות תוצאות פורצות דרך ועושות הבדל משמעותי לכל תלמיד ותלמידה שמוכנים לתת לעצמם סיכוי להצליח.

 

הוראה פרטית ואימון אישי הם שילוב מנצח לקבל את כל הכלים להצלחה אמתית. האימון והלמידה הולכים יד ביד ויוצרים שינוי תפיסתי אצל התלמיד המוביל לפריצת הדרך המיוחלת. משה משתדל לא לשכוח לתת חזרה לקהילה ואף התנדב באימון נוער בסיכון גבוה עבור עיריית רמת גן.

 

את קורות החיים המפורטים של משה ניתן להוריד כקובץ בקישור הבא.

"את התלמידים אני מלמד גישה מנצחת  בלי קשר לגיל, מנטליות, לקויות למידה או כל מאפיין אחר.

כל תלמיד הוא יחיד ומיוחד ואנו מוצאים את דרך המלך להגשמת מטרות אישיות ולהצלחה בלימודי המתמטיקה. "